KONST / Litografier / Foto 14193006
nr 1419 3006
Foto
Mark Stenbäck, "Fotografi 1". Signerad, numrerad 1/25, bildmått: 26x26cm, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:09:20
16/9 20:28:25
300 kr
20/9 19:04:20